Podklady pro práci Týmů pro sborovou obnovu (TSO)

13.04.2016 17:20

Pro členy TSO ze sborů přihlášených do prvního cyklu Cesty obnovy, jsou k dispozici skripta "CESTA OBNOVY - Příručka Týmu pro sborovou obnovu", v nichž najdete mnoho užitečných informací, včetně přehledu služby týmu a podrobného popisu jeho jednotlivých funkcí. Dálším pomocníkem pro vaši službu je (níže vložené) video ze semináře pro členy TSO s Johnem Wenrichem, který proběhl v rámci pražské konference Cesty obnovy v pátek 19. 2. 2016 na Černém Mostě. Doporučujeme všem členům TSO, kteří se tohoto semináře neúčastnili, aby se s obsahem videozáznamu seznámili.

Skripta a přihlašovací údaje pro shlédnutí videa vám poskytne váš Průvodce Cestou obnovy (tj. pracovník celocírkevního Týmu Cesty obnovy, který má na starosti pomoc vašemu sboru).

 

 

Pro sledování videa klikněte na šipku uprostřed, pak na ikonu YouTube vpravo dole a přihlaste se na stránce YouTube, která se vám otevře v nové záložce (vpravo nahoře modrá ikona "Přihlásit se". Přihlášení probíhá přes Google, po zadání přihlašovacích údajů se ocitnete znovu na stránce YouTube.) Video pak můžete sledovat přímo na ní nebo (dokud se neodhlásíte) také zde na stránkách CO.